Pastaruoju metu dekoruojant namų interjerą vis dažniau atsisakoma užuolaidų, kurios pakeičiamos roletais, nors kai kurie puikiai suderina ir vienus, ir kitus. Roletai ne tik puikiai atlieka tiesioginę užuolaidų funkciją, suteikia jaukumo, bet ir neužgožia erdvės, taip pat taupo Jūsų laiką - jų nereikia skalbti (kaip užuolaidų).

Pasirinkę tinkamą roleto tipą ir atspalvį, vizualiai padidinsite mažą kambarį ar paaukštinsite lubas, suteiksite kambariui vientisumo įspūdį. Jais lengviau reguliuoti natūralios šviesos kiekį patalpoje ar apsisaugoti nuo nepageidaujamų žvilgsnių iš gatvės. Ne paslaptis, kad roletai yra ir praktiškesni nei užuolaidos - visi tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa.

Roletas - tai lango uždanga, kurios audinys naudojant mechanizmą suvyniojamas į ritinėlį ant vamzdžio lango viršuje. Mūsų siūlomi roletai lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango ir pagal kiekvieno poreikius. Roletai gali būti montuojami tiek prie medinių, tiek prie plastikinių langų, prie lango rėmo, ant sienos virš lango arba prie lubų.

Roleto audinys gali būti lengvas ir permatomas, tankus ir pritemdantis patalpą arba nepraleidžiantis šviesos. Roletai gaminami tekstiliniai ir iš medinių bei bambukinių juostelių, siūlome itin plačią spalvų gamą, taigi lengvai išsirinksite jums tinkantį atspalvį.

Nori su mumis susisiekti?
Kontaktai