Moderniausias šių dienų sprendimas, kuris padeda veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai nuo uodų langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai yra komfortiški, 100 procentų efektyvūs nuo vabzdžių ir alergenų ir beveik nepastebimi. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelių audinys yra itin plonas, pilkos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.

Tinklelis nuo vabzdžių gali būti nesunkiai pritaikomas prie įvairių formų bei tipų langams ir durims - plastikiniams, mediniams, aliuminio. Visi tinkleliai tvirtinami iš patalpos vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose. Tinkleliai yra įvairių rūšių, todėl, tinkamai pasirinkus, netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis.

 

RĖMINIAI TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

 

Rėminiai tinkleliai nuo vabzdžių dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra pigiausi. Jie montuojami lango rėme su papildomu rėmeliu ir tvirtinami iš išorinės lango pusės specialiais pasukamais laikikliais. Tokius tinklelius nuo vabzdžių nesudėtinga sumontuoti, o vasaros sezonui pasibaigus išmontuoti.

Šiuos tinklelius galima montuoti ne tik prie lango rėmo, bet ir, pvz., prie angos sienoje ar lauko terasoje. Papildomai galime prikomplektuoti ir tarpinį šepetėlį, kuris kompensuoja angos nelygumus ir neleidžia vabzdžiams per plyšius prasiskverbti į patalpą.

 

RULONINIAI TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

 

Šie tinkleliai nuo vabzdžių yra tvirtinami prie lango rėmo arba nišoje stacionariai, tačiau dėl spyruoklinio mechanizmo jie lengvai susisuka į kasetę viršuje. Tankaus šepetėlio juostos konstrukcijos šonuose neleidžia net mažiausiam vabzdžiui patekti į patalpą.

Šis tinklelio nuo vabzdžių variantas patogus naudoti durims. Deja, yra ir šioks toks minusas - ruloninis tinklelis neišvengiamai turi aukštą slenkstį apačioje, todėl, jei durys nuolat naudojamos, tai gali sukelti diskomfortą.

Nori su mumis susisiekti?
Kontaktai